Дорогі жителі Іванівської громади! Дорогі, чарівні наші жінки, мами, сестри, бабусі, колежанки!

Дата: 08.03.2024 16:12

У ці скрутні часи українки роблять надможливе: зі зброєю в руках боронять країну від окупантів, рятують поранених, допомагають нужденним, займаються волонтерством, доставляють гуманітарну допомогу на фронт, евакуюють людей, надають психологічну, соціальну та іншу допомогу. У надскладних умовах, під звуки сирен в укриттях і бомбосховищах навчають дітей, займаються бізнесом, підтримуючи економіку.

Моє головне побажання кожній жінці – відсвяткувати нашу велику Перемогу, яка принесе довгоочікуваний мир Україні!

Хай Бог береже всіх тих, хто зі зброєю в руках боронить Україну!

Хай кожна жінка дочекається свого Захисника – сина, чоловіка, батька, брата – з фронту!

Хай буде спокій і благополуччя у ваших родинах!

І буде весна!

І буде Перемога!

Слава Україні!

З повагою – начальник Іванівської селищної військової адміністрації Віктор Дебелий