День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 12:40

14 березня - День українського добровольця.

Це пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, саме у цей день у 14-му на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців та бійчинь-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону.

Чоловіки й жінки самоорганізувалися, вирушивши на схід України - на захист нашої держави.

Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine. Ті, хто став до лав Сили територіальної оборони ЗСУ, ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до строю завтра.

Наша готовність добровільно стати на захист України - це запорука успіху нашої історичної боротьби та перемоги!

Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну війну з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність!

Вшановуємо мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави!!!

Переможемо!