У Кривому Розі продовжує працювати гуманітарний офіс з надання допомоги переселенцям з Херсонщини

Дата: 18.03.2024 20:44

Протягом минулого тижня фахівці надали людям гуманітарну підтримку більш ніж 230 жителям області. Вони отримали продуктові та гігієнічні набори, а також ковдри.

Члени гуманітарного хабу на чолі з начальниками Іванівської та Хрестівської військових адміністрацій Віктором Дебелим та Олександром Скоробогатим здійснюють доставку отриманої гуманітарної допомоги багатодітним родинам та незахищеним верствам населення.

Також наші люди, які вимушено залишили свої домівки, можуть безкоштовно отримати в хабі професійну юридичну допомогу. Це стало можливим завдяки укладанню Меморандуму про співпрацю між Голопристанської ВА та БФ «Право на захист».

В Офісі гуманітарного штабу облаштували дитячий куток, де малеча може провести цікаво дозвілля та поспілкуватися з психологом.

Дякуємо за допомогу благодійникам та Голопристанській, Іванівській, Чаплинській й Хрестівській громадам в організації роботи хабу.

Джерело: Херсонська обласна державна військова адміністрація