10 років спротиву. Історія бійця з позивним «Дата»

Дата: 19.03.2024 21:02

Мінреінтеграції продовжує публікувати історії громадян України, які чинять спротив ворожій окупації в Криму.

«Дата» – кримський татарин, кадровий військовий, офіцер. З 2017 року він захищає Україну від російських загарбників зі зброєю в руках, виборюючи звільнення рідного Криму.

«Дата» прожив у Криму 17 років – від самого народження й до вступу до військової академії. У 2014 році, коли росіяни розпочали війну проти України, окупувавши півострів, «Дата» навчався на першому курсі у Національній академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Свій бойовий шлях розпочав на Світлодарській дузі, брав участь у звільненні селища Південне неподалік від Горлівки. У 2019 році став командиром батальйону, у складі якого боронив території поблизу Мар’їнки.

Повномасштабне вторгнення зустрів разом зі своїм батальйоном на Сході, у місті Попасна Луганської області, на десятий (заключний) місяць чергової бойової ротації його бригади.

Військовий робить усе можливе, щоб звільнити рідний дім та наблизити день, коли держава-агресорка припинить своє існування.