Дата: 19.03.2024 21:04

У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».

Купувати продукцію українського виробництва — це стимулювати свою, а не чужу економіку. Це важливо як на побутовому рівні, коли купуєш одяг чи продукти в магазині, так і під час підготовки великих закупівель через тендери.

У середньому до 40% від вартості продукції українського виробництва повертається в бюджет країни в вигляді зарплат, податків і платежів у пенсійний фонд, і ці податки підтримують Сили безпеки й оборони України в часи війни.