Іванівська селищна військова адміністрація
Генічеський район, Херсонська область

Релоковані підприємства зможуть пролонгувати свої кредити

Дата: 22.03.2024 20:46

Уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва» за поданням Мінагрополітики.

Йдеться про підприємства, які отримали державну підтримку за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Можливість пролонгувати кредити надається підприємствам, які станом на 24 лютого 2022 року було розміщено на:

- територіях активних бойових дій (для яких не визначена дата завершення бойових дій);

- територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (для яких не визначена дата завершення бойових дій);

- тимчасово окупованих територіях (для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації).

Це допоможе релокованим підприємствам відновитися й у майбутньому погасити пролонговані кредити. А це, своєю чергою, сприятиме, розвитку малого та середнього бізнесу.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України