Скільки платить НСЗУ за хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями у стаціонарних та амбулаторних умовах?

Дата: 06.04.2024 22:17

Скільки платить Національна служба здоров'я України за хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями у стаціонарних та амбулаторних умовах?

Тариф за лікування гематологічних та онкогематологічних захворювань становить:
- 130 848 грн. - ставка за лікування однієї дитини;
- 35 702 грн. - ставка за лікування одного дорослого.

За пакетом “Хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями у стаціонарних та амбулаторних умовах” пацієнту з підтвердженим онкологічним діагнозом гарантовано:
- консультування, медична допомога;
- проведення лабораторних досліджень (аналізи крові, дослідження спинномозкової рідини, молекулярно-генетичні тести тощо);
- інструментальні дослідження (магнітно-резонансна томографія, рентген, комп’ютерна томографія, ендоскопічні дослідження, ультразвукова діагностика, сцинтиграфія тощо);
- лікарське спостереження та медсестринський догляд 24/7;
- киснева підтримка;
- інтенсивна терапія;
- знеболення на всіх етапах діагностики та лікування;
- психологічна допомога;
- супровідна медикаментозна терапія;
- ліки, що централізовано закуповуються МОЗ та за іншими програмами, а також лікарські засоби і медичні вироби з Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення;
- харчування в стаціонарі.

Пацієнт не повинен доплачувати за лікування, адже тариф покриває всю необхідну медичну допомогу.

Якщо у медзакладі, який має укладений договір із НСЗУ, у пацієнта вимагали купувати ліки, які є в Національному переліку основних лікарських засобів або оплачувати послуги, які покриває Програма медичних гарантій, подавайте скаргу до НСЗУ.

Подати звернення до НСЗУ можна через електронну форму на сайті https://cutt.ly/xwKhlbJU або за номером 16-77.