В гуманітарному хабі Кривого Рогу було проведено навчально-розважальний захід з питань мінної безпеки для дітей ВПО

Дата: 16.04.2024 08:52

В обласному гуманітарному хабі Кривого Рогу було проведено навчально-розважальний захід з питань мінної безпеки для дітей ВПО віком від 6-14 років.

Завдячуючи Благодійній організації "БФ Ранок Відродження" діти отримали навички поводження з вибухонебезпечними предметами та психологічне розвантаження в рамках підтримки ментального здоров'я.

По завершенні дітки отримали подарунки від організаторів, а також солодощі від Благодійного фонду "Support Kherson".

Дякуюємо всім учасникам в організації даного заходу та благодійникам за підтримку нашої малечі!