Дата: 01.05.2024 08:24

Клієнтам Ощадбанку для зняття встановлених банком лімітів необхідно пройти процедуру ідентифікації. Її проводить банк через контакт-центр для клієнтів, яким встановили обмеження та які з об’єктивних причин не можуть фізично звернутися до відділення банку.

Процедура ідентифікації відбуватиметься через відеодзвінок.

Для реєстрації на процедуру ідентифікації необхідно перейти за посиланням (http://surl.li/tijvn) та обрати дату та час відеодзвінка.

Після реєстрації на мобільний номер телефону надійде повідомлення з детальними інструкціями від банку.

У разі неможливості зареєструватися на процедуру ідентифікації, звертайтеся до Офісу Омбудсмана:

- за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008;

- на електронну пошту: hotline@ombudsman.gov.ua;

- на гарячу лінію: 0800501720;

- за телефоном: 044-299-74-08.

Дмитро Лубінець, Омбудсман України