Місце України по праву в НАТО

Дата: 01.05.2024 08:26

«Місце України по праву в НАТО. Україна стане членом НАТО. Робота, яку ми виконуємо зараз, ставить вас на незворотний шлях до членства в НАТО, тому, коли настане відповідний час, Україна зможе стати членом НАТО негайно», – сказав Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вчора, 29 квітня 2024 року, під час пресконференції з Президентом України Володимиром Зеленським.

Пізніше, в понеділок, Генеральний секретар Столтенберг виступив у Верховній Раді, українському Парламенті. Він підкреслив важливість збереження свободи України, зазначивши, що Україна бореться за захист тих же самих демократичних цінностей, які покладено в основу НАТО. Перебуваючи в Києві, пан Столтенберг також відвідав Національний університет оборони і привітав представників Збройних сил України. Він також зустрівся з персоналом Представництва НАТО в Україні і подякував їм за службу і відданість.

Більше про візит – за посиланням: