Вступ України до ЄС вигідний не тільки українцям, але і самому Євросоюзу.

Дата: 09.05.2024 17:14

Вступ України до ЄС вигідний не тільки українцям, але і самому Євросоюзу. І більшість громадян країн ЄС це розуміють та достатньо відкриті до ідеї приєднання України, а теза про те, що ЄС не зацікавлений у приєднанні – це «вкид», який поширює російська пропаганда в країнах ЄС.

Завдяки Україні Євросоюз посилить свою геополітичну роль, зміцнить обороноздатність, отримає можливість цифровізувати державні послуги за українським досвідом та стане більш підготовленим до викликів сьогодення.

Україна надасть новий поштовх для ще більшого розвитку Європейського Союзу.

Більш детально про це розповідаємо у нашому новому дописі.

Матеріали розроблені спільно з Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Міністерство культури та інформаційної політики України.