Дата: 26.05.2024 10:07

Військовозобов'язані з 18 травня можуть оновити облікові дані у центрах надання адміністративних послуг. Зробити це потрібно протягом 60 днів.

Понад 8000 адміністраторів ЦНАПів по всій Україні поступово отримуватимуть доступ до відповідної системи. Це має значно розвантажити і спростити роботу ТЦК та СП.

Для уточнення військово-облікових даних при собі потрібно мати документи, які посвідчують особу, військовий квиток або приписне посвідчення.

Адміністратор вносить дані в електронну систему. Ця інформація автоматично підтягується в реєстр «Оберіг». Натомість військовозобов’язаному видадуть витяг з печаткою і підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.

Також оновити свої дані можна буде в електронному кабінеті.

Херсонська обласна державна адміністрація