1 червня ми відзначаємо День захисту дітей

Дата: 01.06.2024 11:29

Шановні жителі громади!

Традиційно 1 червня ми відзначаємо День захисту дітей.

Діти – наше щастя, надія та майбутнє. Вони повинні мати відчуття повної безпеки, любові та підтримки. Бути частиною повноцінної сім’ї, бавитися та пустувати, не остерігаючись тривог…

Війна вкрала в українських дітей не лише ці можливості. У багатьох – навіть здоров’я, життя, батьків… Через повномасштабне вторгнення українські діти вимушені жити за кордоном, жити в окупації, а ще частина ніколи не повернеться до рідного дому, бо його зруйнували нелюди.

Сьогодні День захисту дітей – особливе свято. Бо вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше. Щоб повернути на вулиці всієї України щирий дитячий сміх.

Попереду багато роботи. Тож будьмо сильними, щоб захистити майбутнє, що живе у наших дітях.

Дорогі діти, прийміть найщиріші привітання від нас, дорослих. Бажаю усім вам щасливого та безтурботного дитинства, міцного здоров’я, успіхів, добра та мирного неба. Нехай кожен ваш день буде радісним, сонячним та сповненим увагою і турботою рідних та близьких!

З повагою – начальник Іванівської селищної військової адміністрації Віктор Дебелий