Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії

Дата: 04.06.2024 18:22

Росія відбирає найцінніше, що в нас є, — життя наших дітей.

4 червня світ відзначає Міжнародний день безневинних дітей — жертв агресії. На жаль, за останні 10 років ми сповна відчули всю трагічність цієї дати.

В Україні 4 червня — це також День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Від 2014 року відомо про щонайменше 790 загиблих дітей внаслідок війни Росії проти України. Це 790 вбитих всесвітів і згорьованих родин.

«Кожна така трагедія — це чергове свідчення геноциду українського народу. Світ має реагувати на вбивства невинних дітей та діяти задля того, щоб покарати Росію й запобігти новим жертвам», – наголосив Омбудсман України Дмитро Лубінець.

Офіс Омбудсмана України