Міноборони зацікавлене у створені JATEC як нового органу у структурі НАТО

Дата: 07.06.2024 17:24

Міноборони зацікавлене у створені JATEC як нового органу у структурі НАТО.

Про це заступник Міністра оборони України Haider Stanislav заявив під час засідання комітету сектору безпеки та оборони Ради Україна-НАТО.

«Адже зберігається принцип спільності та співволодіння, що був запропонований стороною НАТО, та дозволяє здійснювати спільний політичний контроль за прийняттям рішень щодо діяльності JATEC. Дякую усім країнам-членам НАТО, які підтримують нашу пропозицію», – зазначив Станіслав Гайдер.

JATEC – це Спільний центр з аналізу, підготовки та освіти, створений у співпраці між НАТО та Україною. Центр спрямований на покращення оборонних і безпекових можливостей України через аналіз досвіду, отриманого в ході російсько-української війни, розвиток військової освіти та підготовки, а також досягнення взаємосумісності між Збройними силами України та силами НАТО.

Детальніше – за посиланням: https://tinyurl.com/26og632v

Міністерство оборони України