Запрацював ще один гуманітарний хаб Херсонщини

Дата: 07.06.2024 17:34

Запрацював ще один гуманітарний хаб Херсонщини.

Він гостинно готовий зустріти вимушених переселенців, які знайшли прихисток на Миколаївщині.

Лише за офіційними даними, до цієї області переїхали майже тридцять чотири тисячі жителів нашого регіону.

І фахівці хабу готові допомогти їм з наданням гуманітарної допомоги, юридичної та психологічної підтримки, працевлаштуванням.

Навіть для наймолодших знайдеться зайняття, адже тут є дитячий куточок.

Гуманітарний офіс Херсонщини працює за адресою:

- м. Миколаїв, вул. Генерала Карпенка, 46 (Готель «Турист») з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 15:00.

- Звернутися за допомогою можна за номером 0800 33 0951 або заповнивши анкету за посиланням.

Дякую за допомогу в організації хабу благодійникам, зокрема Global Empowerment Mission Ukraine у партнерстві з Howard G Buffett Foundation, Миколаївщині, а також Лазурненській, Чулаківській, Скадовській, Великокопанівській та Бехтерській громадам.

Ми продовжуємо працювати, аби подібних осередків Херсонщини в інших регіонах ставало тільки більше.

Олександр Прокудін, начальник Херсонської обласної військової адміністрації