Відкрито третій осередок для підтримки жителів Херсонщини

Дата: 15.06.2024 21:13

Відкрили вже третій осередок для підтримки жителів Херсонщини, які вимушено залишили свої домівки через повномасштабне вторгнення.

Гуманітарний офіс Херсонської області запрацював у Києві. Щодня його працівники обслуговують понад 100 переселенців, які знайшли тимчасовий прихисток у столиці та області. А таких людей тільки за офіційними даними - понад 50 тисяч.

У хабі можна отримати продуктові набори, безоплатну юридичну та психологічну допомогу, дізнатись про вільні вакансії та просто поспілкуватись зі своїми земляками. Також тут облаштовали дитячий куточок.

Вдячний за допомогу в організації Гуманітарного офісу голові Шевченківської РДА в місті Києві Олександру Поповцеву та керівниці Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району міста Києва Вірі Охотницькій, а також Каховській, Тавричанській та Каланчацькій громадам.

Хаб працює з 10:00 до 15:00 по буднях за адресою: м. Київ, вул. Гаврилишина, 11А.

Щоб отримати допомогу, потрібно заповнити форму реєстрації.

Додаткову інформацію можна дізнатися за номером: (068) 944-78-51

Працюємо над відкриттям таких хабів у місті Дніпро та на заході Україні.

Олександр Прокудін, начальник Херсонської обласної військової адміністрації