Триває прийом заявок на участь у національному відборі на "Дитяче Євробачення 2024"

Дата: 19.06.2024 19:53

22-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення вперше в історії пройде в Іспанії. Фінал Дитячого Євробачення – 2024 відбудеться 16 листопада на арені Caja Mágica у Мадриді.

Заявки на участь приймаються вже зараз через форму https://junior.eurovision.ua/podaty-zayavku-na-uchast-u.../ по 3 липня включно.

Умови участі в Нацвідборі цього року були спрощені, щоб зробити його ще доступнішим для юних виконавців.

Взяти участь у відборі можуть діти віком від 9 до 14 років. Потрібно подати два відеокавери на популярні пісні та відеовізитівку, мати авторську пісню не обов’язково. Як і в попередні роки, до участі у відборі допускаються як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб.

Музичною продюсеркою відбору вже вдруге стала співачка й авторка пісень херсонка Світлана Тарабарова.