Сім кроків, щоб віднайти емоційні ресурси

Дата: 10.07.2024 20:27

«Лягаю спати — втомлена, просинаюся — втомлена. Я мама, у мене завжди багато справ, але просто не можу знайти в собі сили щось робити». Цей стан може бути знайомий багатьом, адже що довше триває війна, то складніше віднаходити в собі сили й мотивацію для руху вперед.

Під час війни відчуття апатії та розпачу — це закономірні процеси, які підказують нам, що час зупинитися й видихнути. У такі моменти найкраще дослухатися до себе і попіклуватися про своє здоров’я.

Де шукати мотивацію та які існують техніки, щоб відновити моральні сили, якщо зовсім важко? Про це Факти ICTV розповіла наша психологиня Олена Іванова. Читайте статтю тут  bit.ly/4eWr1yY