Привітання начальника Іванівської селищної військової адміністрації

Дата: 15.07.2024 09:00

Шановні земляки, щиро вітаю вас із Днем Української Державності!

Це свято в Україні відзначається втретє, але тісно пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення ще з часів заснування Києва, становлення козацтва, а тепер воно скріплене ще й героїчною звитягою воїнів Збройних Сил України, які вибивають російського агресора з української землі.

Це свято ніби місток, який поєднує тисячолітню історію нашої держави із сучасною боротьбою, відстоюванням незалежності не лише наших територій, а й культури та історії.

Саме завдяки героїчній боротьбі наших Захисників та Захисниць та загальнонаціональному спротиву українського народу ми усвідомили наскільки важливо для кожного з нас бути причетними до захисту своєї держави.

Тож будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, допомагаймо ближнім й нашим героїчним воїнам і все буде Україна! Ми знаємо нашу історію, бережемо культуру й традиції, боремося за щасливе майбутнє і обов'язково переможемо!

З повагою – начальник Іванівської селищної військової адміністрації Віктор Дебелий