Дата: 19.07.2024 16:34

Херсонський гуманітарний хаб у Кривому Розі продовжує надавати допомогу переселенцям з Херсонщини.

Більше 240 родин, які знайшли прихисток у Кривому Розі, отримали понад 650 індивідуальних гігієнічних наборів.

Крім того, тимчасово переміщеним громадянам надали необхідну медичну допомогу. Сімейна лікарка обстежила понад 30 пацієнтів.

Водночас представники Херсонського обласного центру зайнятості надали людям консультації з питань працевлаштування.

Спеціалісти гуманітарного офісу продовжують працювати для підтримки херсонців, які були вимушені покинути рідні домівки через війну.

Організаторами гуманітарного хабу Херсонської області є:

- Херсонська обласна військова адміністрація;

- Голопристанська міська військова адміністрація;

- Іванівська селищна військова адміністрація;

- Чаплинська селищна військова адміністрація;

- Хрестівська сільська військова адміністрація.