Для підтримки жителів Херсонщини у м. Дніпрі відкрився гуманітарний офіс

Дата: 20.07.2024 20:49

Для підтримки жителів Херсонщини, які вимушено покинули свої домівки через російську агресію, за ініціативи начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна продовжуємо організовувати гуманітарні офіси.

Вони вже працюють у Кривому Розі, Києві, Миколаєві. А тепер і - у Дніпрі. На відкриття цього центру завітав перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.

Нині у Дніпропетровській області проживають близько 38 тисяч жителів Херсонщини, з них понад 15 тисяч - у місті Дніпро.

У новому офісі продуктові та гігієнічні набори вже отримали 136 сімей. Також 86 людей скористалися консультаціями психолога, який працює щоденно на постійній основі. За потреби тут людям нададуть і безоплатну юридичну підтримку.

«Я хочу подякувати всім хто допомагає нам. Зараз такий час, що ми цього потребуємо. Продуктів, уваги, яку нам приділяють. Для нас це дуже важливо», - поділилась на відкритті хабу переселенка з Херсонщини.

Крім того, в хабі працює дитячий куточок, де проводитимуться індивідуальні та групові заняття.

Відкриття гуманітарного офісу стало можливим за підтримки Мирненської, Великолепетиської, Горностаївської селищних адміністрацій та Присиваської сільської адміністрації.

📍Офіс працює за адресою:

м. Дніпро, Проспект Олександра Поля, 127

🗓️Графік робити:

Понеділок - П'ятниця з 10:00 до 18:00.

Субота з 10:00 до 15:00 в черговому режимі.

Неділя - вихідний

📌Щоб отримати допомогу, необхідно заповнити форму: https://docs.google.com/.../166MSdzrqAYhVzpgR.../viewform...

Для консультації звертайтесь:

📞0800330951