Іванівська селищна рада
Генічеський район, Херсонська область

Інструменти для повоєнного відновлення українського Криму

Дата: 21.07.2024 20:24
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

Після деокупації Криму Україні доведеться вирішувати багато складних питань, адже окупація росією півострова створила для нашої держави безліч безпрецедентних викликів. Один із них — відновлення діяльності державних інституцій та їх кадрове забезпечення.

🟦Через окупацію Криму, яка триває вже понад 10 років, на півострові фактично не існуватиме сфер діяльності, у яких кадри в майбутньому не стануть істотною потребою. Усі органи влади, заклади, установи, організації рівнів гостро потребуватимуть професійних та вмотивованих співробітників, тому готувати фахівців потрібно вже зараз — до деокупації.

🟦За дорученням Президента України Володимира Зеленського у 2022 році Представництво розпочало напрацьовувати візію першочергових кроків України після деокупації Криму.

⚡️Серед основних завдань, які були визначені Представництвом як пріоритетні, постало питання формування кадрового резерву та його відповідна підготовка.

➡️Лише за попередніми підрахунками ми маємо забезпечити на момент звільнення Криму 50 тисяч кваліфікованих людей, які будуть готові працювати у державному, освітньому, медичному, соціальному секторі.

➡️З огляду на те, що відновлення публічної влади в Криму після деокупації є одним із пріоритетів, тому в першу чергу розпочалось формування кадрового резерву з діючих держслужбовців та тих, хто виявив бажання працювати у державному секторі на деокупованій території.

❗️Для цього Національне агентство з питань державної служби спільно з Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Представництвом ініціювало експериментальний проєкт з формування резерву працівників для деокупованих територій.

◼️Мета проєкту — забезпечення військових адміністрацій та інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

✊🏻Всі охочі мають змогу долучитися до проєкту, пройти відповідну підготовку та одразу після деокупації приступити до роботи.

⚡️Однак, долучитись до резерву вже виявили бажання не тільки державні службовці, а й посадові особи органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, депутати міських та селищних рад, журналісти, громадські діячі та волонтери.

◼️Кожен охочий кандидат може обрати не тільки бажаний напрям роботи, але і регіональне спрямування. Так, з усіх учасників програми, близько 80% висловили бажання працювати у Криму після деокупації. Додатково напрацьовані програми навчання для державних службовців.

Формування кадрового резерву є запорукою майбутнього стабільного управління звільненими територіями, надання соціальних послуг, а також запобігання загрозам безпеці🇺🇦

➡ Докладніше дізнатись про алгоритм зарахування до резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях можна дізнатись на сторінці НАДС: https://cutt.ly/jwunz2bu

➡ Стати частиною резерву відновлення можна шляхом заповнення анкети на порталі НАДС: https://reserve.nads.gov.ua/

Долучайтеся до майбутньої реінтеграції Криму та відновлення України!

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень