Оголошення про проведення навчання для ветеранів війни та учасників ATО/ ООС

Дата: 25.07.2024 10:51

Інформуємо про можливість участі  ветеранів війни, учасників ATО/ ООС у програмі підготовки експертів з оцінки  ґрунтів та відновлення територій пошкоджених внаслідок бойових дій в  Україні, що реалізується Сумським національним аграрним університетом  (Україна) у співпраці з Королівським аграрним університетом (Британія) та за  підтримки Громадської Спілки «Ініціатива «Жива Земля», GreenUkraine.ch та Бернського університету прикладних наук (Швейцарія).

Навчання проходитиме з 12 серпня 2024 року по 22 вересня 2024 року у  змішаному форматі (онлайн/офлайн) на базі Сумського національного  аграрного університету. Для подачі заявки необхідно до 5 серпня 2024 року  надіслати мотиваційний лист, резюме та заповнити відповідну форму.

Всі витрати на участь у проекті (проїзд, проживання, харчування, навчання) покриваються організаторами.

Контактні особи:

Олена Мельник: +41795307889, olena.melnyk@snau.edu.ua