Підтримка України була одним з головних пріоритетів для членів Альянсу на Вашингтонському саміті

Дата: 26.07.2024 16:27

Союзники продовжують підтримувати Україну в рамках Комплексного пакету допомоги (КПД) Україні. З лютого 2022 року НАТО  надає терміново необхідну допомогу в численних сферах, зокрема, пальним, медичними матеріалами, зимовим одягом, генераторами і системами зв’язку.

У Вашингтоні глави держав і урядів Альянсу затвердили довгострокові проєкти КПД з повоєнного відновлення і відбудови, розвитку інституційних спроможностей сектору безпеки та оборони України, і переходу до взаємосумісності з країнами НАТО.

Докладніше – за посиланням:

NATO in Ukraine