Уряд ухвалив постанову про запуск електронного Містобудівного кадастру на державному рівні

Дата: 13.08.2024 13:22

Міністерство цифрової трансформації України інформує:

Продовжуємо цифровізувати будівництво. Вже скоро вся взаємодія з містобудівною документацією відбуватиметься в єдиній електронній системі — Містобудівному кадастрі на державному рівні. Він запрацює через місяць, після того, як постанова набуде чинності.

Чому це важливо?

Раніше кадастри існували тільки в деяких органах місцевого самоврядування. Із запуском електронного кадастру вся містобудівна інформація, документи та процедури їх погодження будуть в електронній системі. Це допоможе пришвидшити процеси будівництва та розбудови інфраструктури. А також сприятиме підвищенню прозорості й захисту сфери від махінацій.

Цифровізація будівельних послуг реалізується у співпраці з Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерством цифрової трансформації за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID та UK Dev. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.