+3 банки в державній програмі кредитування єОселя

Дата: 13.08.2024 13:30

Дія повідомляє:

+3 банки в державній програмі кредитування єОселя.

МТБ Банк, ТАСКОМБАНК та BISBANK приєдналися до єОселі. У програмі вже 11 банків-партнерів, з яким можна оформити іпотеку в застосунку Дія.

єОселя — програма доступного кредитування житла, ініційована Президентом України. Українці можуть придбати квартиру, будинок або таунхаус під 3% або 7% — залежно від пільгової категорії. 12 000+ сімей уже отримали кредити на суму в понад 19+ млрд грн. А попереднє рішення про видачу кредиту отримали в Дії, навіть без візиту до банку!

Які ще банки з єОселею?

Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк, Sense Bank та Банк Кредит Дніпро.

Тож подавайте заяву про вигідну іпотеку від держави за кілька кліків у Дії.

Послуга реалізована Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством економіки України та ПрАТ «Укрфінжитло».