Зміцнюємо цифрову безпеку держави: Уряд підтримав законопроєкт про заборону використання російських програм

Дата: 21.08.2024 19:43

Українські компанії повністю відмовляться від програмного забезпечення, сайтів та сервісів країн-агресорів. Уряд підтримав законопроєкт Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, який розробили за завданням Рада національної безпеки і оборони України. Це рішення допоможе посилити захист кіберпростору України від загроз із боку росії та її союзників.

Під заборону потрапляють програми, розроблені росіянами та людьми, які підпадають під санкції, незалежно від країни їхнього походження. А також заблокують сайти й сервіси, які загрожують нацбезпеці України — їх визначить РНБО.

Підвищуємо захист цифрового простору України. Далі чекаємо на розгляд законопроєкту в Парламенті.

Міністерство цифрової трансформації України