Подавайте заяву про призначення пенсії за кілька кліків на порталі Дія

Дата: 22.08.2024 20:07

Дія інформує:

Пенсійні послуги без візитів в установи! Подавайте заяву про призначення пенсії за кілька кліків на порталі Дія

Правда, зручно, коли не потрібно нікуди їздити, нічого ксерити й стояти у величезних чергах? З Дією — це реальність і тоді, коли час подаватись на пенсію. Зробіть це будь-де і будь-коли за кілька кліків у компʼютері.

На порталі Дія подавайте онлайн-заяву про призначення таких видів пенсій:

- за віком

- за вислугу років

- по інвалідності

- у разі втрати годувальника.

Як подати заяву на призначення пенсії?

Авторизуйтесь на порталі Дія 👉🏻Послуги Пенсії, пільги та допомога👉🏻 Призначення пенсії 👉🏻 заповніть заяву та додайте скани документів👉🏻 підпишіть заяву.

А далі просто очікуйте лист з рішенням на електронній пошті від Пенсійного фонду України.

Спростіть життя найближчим — поділіться дописом. Щоб все було зручно, непомітно, людяно.

Проєкти реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерством соціальної політики України та Пенсійним фондом України за сприяння «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції Embassy of Sweden in Kyiv