Історія військовослужбовця Владислава на псевдо «Джокер»

Дата: 07.09.2024 18:51

Владислав, родом із Надеждівки, що на Херсонщині, зростав майбутній захисник серед безкрайніх ланів та річок. Завдяки веселому характеру та любові до ризику, має позивний «Джокер» який для нього став символом відваги і позитиву навіть у найскладніші часи. Масштабне вторгнення росії зустрів на Донецький напрямку, де він отримав поранення. Після лікування Владислава перевели на Херсонщину до Херсонського районного центру комплектування та соціальної підтримки, де він продовжує служити на користь Батьківщину.

Вульгарні реалії війни не зламали його дух, адже Владислав вважає, що головним пріоритетом є зібраність та цілеспрямованість. Його девіз — «бажання приносити користь,посмішку і гарний настрій» — звучить в кожній його дії. Він точно знає, що кожен з нас має бути готовим до захисту України, адже війна потребує мужніх людей, готових до дій. Будуючи своє життя на принципах честі та гідності, Владислав є прикладом для молодого покоління, яке прагне миру для нашої України.

Херсонський обласний ТЦК та СП