Рекрутинг до Армії дронів. Як підрозділам розмістити вакансії в Дії?

Дата: 21.10.2024 20:54

Дія інформує:

Рекрутинг до Армії дронів 🇺🇦 Як підрозділам розмістити вакансії в Дії

Для бригад, які будують власний рекрутинг, — це крута можливість «забронювати» бійця та підсилити свою частину. Якщо майбутній військовий подасть заяву в Дії, йому не треба буде проходити ВЛК та мобілізуватися через ТЦК. Так його не «перехоплять» інші підрозділи.

Розміщуйте в Дії будь-які вакансії, які повʼязані з дронами. Зокрема, оператори БпЛА — від FPV до розвідувальних пташок — або ж інженери чи члени ремонтної бригади.

Які підрозділи можуть долучитися до рекрутингу Армії дронів у Дії?

👉 Під’єднані до комплексу спеціалізованого програмного забезпечення Дельта

👉 Отримали БпЛА внаслідок своєї діяльності

Як розмістити вакансії підрозділу в Дії❓

Зайти на сайт Lobby X: https://lobbyx.army/ 👉 натиснути Розмістити вакансію👉 заповнити невеличку форму 👉 далі вакансії пройдуть модерацію й після розміщення на сайті Lobby X автоматично з’являться в Дії.

Підрозділ вже розміщував вакансії на платформі Lobby X❓

Якщо вакансії відповідають вимогам рекрутингу до Армії дронів — вони вже є в Дії або з’являться найближчим часом.

Ведіть рекрутинг у Дії без бюрократії та підводних каменів📲

Сервіс реалізувала Мінцифра у співпраці з Міністерством оборони та рекрутинговою платформою Lobby X.