Для юних переселенців з Херсонщини продовжують організовувати творче дозвілля у гуманітарних центрах «Вільні разом»

Дата: 25.03.2025 23:00
Кількість переглядів: 17

Фото без опису

Для юних переселенців з Херсонщини продовжують організовувати творче дозвілля у гуманітарних центрах «Вільні разом».

У Миколаєві до маленьких гостей завітали улюблені герої популярних ігор Minecraft та Roblox. Завдяки співпраці з агенцією свят «Майняшка» діти мали змогу взяти участь у конкурсах та отримати подарунки.

У Кривому Розі юних переселенців порадував Криворізький міський театр ляльок виставою «Мамадай». Захід відбувся з нагоди початку весняних канікул та завершився святковою програмою «Щасливе майбутнє» зі смачними подарунками.

Подія стала можливою завдяки фінансовій підтримці мешканців норвезького міста Егерсунд та ГО «Крок у майбутнє разом».

Дніпро також долучився до підтримки юних херсонців: тут для дітей організували заняття з воскового квілінгу у творчій арт-студії «Веселий кавун». Майстер-клас підтримали Великолепетиська, Мирненська, Присиваська та Горностаївська СВА.

Ще один особливий захід відбувся в Одесі, де юні переселенці стали учасниками захопливого квесту «У пошуках щастя», поєднавши пригоди з вивченням англійської мови.

У межах програми також провели творчий майстер-клас зі створення весняного декору та облаштували креативну фотозону для яскравих спогадів. Наприкінці всі учасники отримали сертифікати та подарунки.

Вдячні всім партнерам та благодійникам за організацію дозвілля для дітей Херсонщини!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень