Підвищенням безпеки українських дітей онлайн
Мінцифра — це не лише про електронні послуги для дорослих. Окремий напрям роботи міністерства — над підвищенням безпеки українських дітей онлайн.
Як над цим працюють і що саме роблять, щоб українські діти були більш захищені в мережі? Поспілкувалися про це в подкасті «Цифровізаторки» із фахівчинею, яка й опікується цими питаннями, — керівницею експертної групи Директорату розвитку цифрових навичок та цифровізації освіти Мінцифри Ярославою Дьо.
Як батьки можуть контролювати, скільки часу дитина проводить в інтернеті та соцмережах?
Що таке грумінг, кібербулінг та який ще небажаний контент може трапитися в мережі?
Як безпечно робити онлайн-покупки, грати в комп’ютерні ігри та користуватися штучним інтелектом?
Куди звертатися по допомогу, щоб захистити себе та покарати порушників у критичній ситуації?
Експертка дає детальні пояснення та покрокові інструкції дій, щоб убезпечити себе та своїх дітей в інтернеті.
Говорили і про особисте: як Ярослава Дьо прийшла в цифровізацію та сферу захисту дітей, про сімейні традиції та південнокорейську спільноту в Україні. Епізод, сповнений любові до дітей, родини й рідної культури
Дивіться вже на YouTube https://youtu.be/Bs6M0keWFys Або слухайте на будь-якій зручній подкаст-платформі — Megogo, Spotify, Apple Podcasts та Amazon Music.
Подкаст про жінок, які цифровізують державні послуги, створили в межах «Проєкту підтримки Дія», що його Програма розвитку ООН в Україні реалізує за фінансування Швеції (Embassy of Sweden in Kyiv).