Дата: від до Скинути

Понад 30 послуг у Дії та розвиток Defence Tech: головні досягнення Мінцифри за 2023 рік

Традиційно в грудні команда Мінцифри підбиває підсумки року. У 2023 році команда Міністерства продовжила запускати найзатребуваніші послуги в Дії, розвивати військові технології та цифровізувати різні сфери життя українців.  «До 2024 року нам вдалося реалізувати 90% того, що ми планували у сфері трансформації послуг, покриття інтернетом, розвитку цифрових навичок та IT-сектору. У 2023 році ми продовжили розвивати Дію та послуги, створили Стратегію розвитку інновацій, запустили кластер Brave1 та продовжили розвивати військові технології для посилення фронту. Окрім наших цілей, додалися й інші фундаментальні напрями, зявдяки яким наша країна продовжує боротися й розвиватися», — зазначив Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з питань інновацій, розвитку освіти, науки і технологій — Міністр цифрової трансформації України.

15:32 11.01.2024

Гроші за «лайки» - кіберполіція застерігає від онлайн-шахраїв

Кіберполіція закликає громадян не спокушатися на пропозиції легкого заробітку в інтернеті: аферисти пропонують передивлятися короткі відео та ставити «лайки» у популярних соціальних мережах за гроші. Не поспішайте виконувати вказівки незнайомців та надавати конфіденційну інформацію або переказувати гроші на рахунки сторонніх осіб.

10:29 04.01.2024