Дата: від до Скинути

З історії становлення незалежності України, визначних подій розвитку краю, про відомих земляків – борців за незалежність України у ХХ столітті.

Цифрові копії документів з фондів державного архіву Херсонської області, архівних відділів районних державних адміністрацій та міських рад з тематики державотворення

13:21 11.08.2021

Операція "Урожай" триває

В громаді тривають щотижневі рейди робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування України

15:50 30.07.2021

Операція "Урожай" в громаді

20 липня 2021 року у рамках операції «Урожай» відбувся черговий рейд робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування України. До участі у рейді були задіяні заступник селищного голови - Олександр Бабуцький, начальник Іванівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі - Віта Романенко, головний спеціаліст відділу перерахунків пенсій № 2 управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області - Інна Шип, поліцейський ГРПП Відділення поліції № 2 Генічеського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області – Руслан Касумов, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності - Наталія Романенко. Здійснено виїзд до Новодмитрівського, Благодатненського та Балашівського старостинських округів. Проведено роз’яснювальну роботу з 9 керівниками аграрних підприємств, щодо офіційного оформлення найманої праці, виплати легальної заробітної плати, у розмірі не менше мінімальної заробітної плати. Було обстежено також і 6 підприємств торгівлі, магазинів, переглянуто наявність офіційної реєстрації, ліцензій, касових апаратів та оформлених працівників. Двох осіб попереджено про відповідальність через неналежне оформлення своєї діяльності.

09:39 21.07.2021

13 липня 2021 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, на якому депутати попередньо розглянули  проєкти рішень XIIІ сесії селищної ради:

22:12 13.07.2021

09 липня 2021 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування України. Було розглянуто список підприємств та підприємців громади, які нараховують заробітну плату менше мінімальної, сформовано список запрошених на наступне засідання.

15:24 09.07.2021

З 16 липня – новий етап втілення норм мовного закону

З 16 липня 2021 року розпочнеться новий етап втілення норм Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнить її статус як державної. Про це повідомив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

09:36 07.07.2021