Дата: від до Скинути

26 травня 2021 року відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, на якому затверджені експертні висновки на відповідність проєктів регуляторних актів принципам державної регуляторної політики, встановлених статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо проєктів рішень  селищної ради:

21:44 26.05.2021

18 травня 2021 року відбулася Х сесія Іванівської селищної ради VІІІ скликання

18 травня 2021 року відбулася Х сесія Іванівської селищної ради VІІІ скликання. На сесії затверджено звіт про виконання бюджету селищної територіальної громади та звіт про використання коштів резервного фонду бюджету селищної територіальної громади за січень-березень 2021 року, з цього питання доповідав начальник фінансового відділу Іванівської селищної ради Пілецький С.Г.

15:13 19.05.2021

21 квітня 2021 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Іванівської селищної ради (голова комісії Сергій Каністратенко, члени комісії: Юлія Сєчина, Наталя Галушко, Ігор Богданов, Сергій Назаренко), в ході якої розглянуто наступні питання:

18:30 21.04.2021

08 квітня 2021 року представники Херсонської ОДА та Генічеської районної ради відвідали Іванівську лікарню та проінспектували будівлю селищного закладу охорони здоров'я щодо доступності для маломобільних груп населення.

17:17 08.04.2021