Відбулося засідання виконавчого комітету Іванівської селищної ради

18 вересня 2018 року, відбулося засідання виконавчого комітету Іванівської селищної  ради. Так, члени виконкому прийняли рішення про виділення коштів на проведення урочистого засідання клубу «Ветеран», та проведення урочистих заходів  до Дня людей похилого віку на території Іванівської селищної ради, також прийняли рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям громади. Насамкінець, виконавчий комітет  прийняв рішення щодо присвоєння поштових адрес об’єктам житлової нерухомості.

13:46 18.09.2018

Відбулося засідання ХІІ сесії Іванівської селищної ради VІІ скликанняії

У середу 05 вересня 2018 року  відбулась  ХІІ сесія Іванівської селищної ради VІІ скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати селищної ради, начальники відділів та  в.о. обов’язки старост  громади. На сесії присутніми були 18 депутатів, було розглянуто 99 питаннь порядку денного.

13:34 05.09.2018

Матеріально-технічна база закладів освіти Іванівської ОТГ поповнюється

Матеріально-технічна база закладів освіти Іванівської ОТГ поповнюється: сьогодні отримано нові надходження для учнів 1-их класів – 115 комплектів індивідуальних парт та стільців на загальну суму 149 500 грн.       А також приємні сни чекають на 100 малюків Іванівського ясла-садка «Лелеченя» на нових постільних комплектах (матрац, ковдра та подушка). Варто зазначити, що комплекти в закладі дошкільної освіти не оновлювалися з моменту введення закладу в експлуатацію – з 1985 року. Постільні комплекти придбані за кошти місцевого бюджету на загальну суму 50 000 грн.

08:08 16.08.2018