Відбулося засідання  виконавчого комітету Іванівської селищної ради

Відбулося засідання виконавчого комітету Іванівської селищної ради

25 жовтня 2018 року о 10.00 годині  в приміщенні Іванівської  селищної ради відбулося засідання  виконавчого комітету Іванівської  об’єднаної територіальної громади, у якому взяли участь 12 членів виконкому.

13:00 25.10.2018

Уроки децентралізації за принципом «Усе краще – дітям!» – від Іванівської ОТГ

Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» здійснило навчальний візит до Іванівської селищної об’єднаної територіальної громади для представників потенційних та вже створених ОТГ Херсонської області на тему «Освітня реформа в громаді: основні уроки». Участь у заході взяли голови, секретарі, депутати місцевих рад, працівники освітньої галузі, громадські активісти, журналісти регіональних ЗМІ та регіональні консультанти АМУ.

15:49 19.10.2018

Відбулося засідання постійної депутатської комісії Іванівської селищної ради з питань регулювання земельних відносин, планування території, архітектури та охорони навколишнього середовища

02 жовтня 2018 року в приміщенні Іванівської селищної ради відбулося засідання постійної комісії Іванівської селищної ради з питань регулювання земельних відносин, планування території, архітектури та охорони навколишнього середовища. Розглядалися заяви громадян які надійшли до відділу земельних відносин. Доповідав начальник відділу земельних відносин Литвин О.В., доповнював спеціаліст І категорії відділу земельних відносин Мельник Д.Т.. Велося обговорення про затвердження землевпорядної документації на приватизацію присадибних ділянок, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, а також про участь комунального підприємства «Добробут 5» в заснуванні (створенні) Товариства з обмеженою відповідальністю «Іванівська СЕС» із часткою комунального підприємства «Добробут 5» в статутному капіталі ТОВ «Іванівська СЕС» в розмірі 5%.

14:00 02.10.2018

Відбулося засідання виконавчого комітету Іванівської селищної ради

18 вересня 2018 року, відбулося засідання виконавчого комітету Іванівської селищної  ради. Так, члени виконкому прийняли рішення про виділення коштів на проведення урочистого засідання клубу «Ветеран», та проведення урочистих заходів  до Дня людей похилого віку на території Іванівської селищної ради, також прийняли рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям громади. Насамкінець, виконавчий комітет  прийняв рішення щодо присвоєння поштових адрес об’єктам житлової нерухомості.

13:46 18.09.2018

Відбулося засідання ХІІ сесії Іванівської селищної ради VІІ скликанняії

У середу 05 вересня 2018 року  відбулась  ХІІ сесія Іванівської селищної ради VІІ скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати селищної ради, начальники відділів та  в.о. обов’язки старост  громади. На сесії присутніми були 18 депутатів, було розглянуто 99 питаннь порядку денного.

13:34 05.09.2018