Матеріально-технічна база закладів освіти Іванівської ОТГ поповнюється

Матеріально-технічна база закладів освіти Іванівської ОТГ поповнюється: сьогодні отримано нові надходження для учнів 1-их класів – 115 комплектів індивідуальних парт та стільців на загальну суму 149 500 грн.       А також приємні сни чекають на 100 малюків Іванівського ясла-садка «Лелеченя» на нових постільних комплектах (матрац, ковдра та подушка). Варто зазначити, що комплекти в закладі дошкільної освіти не оновлювалися з моменту введення закладу в експлуатацію – з 1985 року. Постільні комплекти придбані за кошти місцевого бюджету на загальну суму 50 000 грн.

08:08 16.08.2018

31 липня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Іванівської селищної ради.

31 липня 2018 року о 8.30 годині відбулося засідання виконавчого комітету Іванівської селищної ради.  Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності Іванівської селищної ради (ОТГ), зокрема: «Про стан роботи виконкому селищної ради із зверненнями громадян, які надійшли до селищної ради за І півріччя  2018 року», «Про комісію з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Іванівської селищної ради», «Про організацію цивільного захисту в Іванівській селищній раді», «Про затвердження Положення про підрозділ з питань цивільного захисту Іванівської селищної ради», «Про взяття на квартирний облік», «Про виплату одноразової допомоги дітям – сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування», «Про внесення змін до рішення виконкому від 25 січня 2018 року № 17 «Про покладання обов’язків із вчинення  нотаріальних дій та  проведення державної реєстрації актів  цивільного стану», «Про підвищення тарифу на водовідведення на території селища Іванівка», «Про підвищення тарифу на спожиту питну воду на території сіл Шотівка, Веселівка, що входять до юрисдикції Іванівської селищної ради», «Про визначення місця встановлення  спортивного майданчика на території села Нововасилівка Іванівського району Херсонської області», «Про надання матеріальної допомоги», «Про виплату допомоги на поховання», «Про виділення коштів на проведення заходів до Дня Незалежності України на території Іванівської ОТГ».

15:35 31.07.2018

Свято Івана Купала в смт Іванівка. Відкриття рибалки

Рибалки – це особливе, своєрідне братство, яке складається з людей різних занять і віку, а риболовля – це не тільки азарт, але і можливість під час улюбленого заняття зануритися у роздуми, приємно провести час на природі і, звичайно, почуття гордості, яке може подарувати рибалці його вдалий улов. В 2018 році День рибалки припав на 8 липня.

13:52 09.07.2018