Центр надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради

Витяг з Державного земельного кадастру за 1 хвилину!

До уваги мешканців та гостей громади! З 19 липня 2021 року витяг з Державного земельного кадастру (далі ДЗК) Ви можете отримати в нашому відділі надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради за лічені хвилини, адже адміністратори відділу отримали доступ до автоматизованої системи ДЗК, та розгорнули типове робоче місце стороннього користувача ДЗК.

21:09:49 26.07.2021

Хто подає  інформацію про кінцевого бенефіціарного власника?

Увага! У період з 11 липня 2021 року по 10 жовтня 2021 року (включно), юридичним особам необхідно подати державному реєстратору документи, передбачені законом, та здійснити оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (далі КБВ)!!!

20:46:51 26.07.2021

Відбулося навчання керівників ЦНАПів Херсонської та інших областей

17 червня 2021 року завершено чотириденний семінар-тренінг «Особливості функціонування центру надання адміністративних послуг в умовах децентралізації та останніх змін законодавства» для керівників ЦНАПів Херсонської та інших областей завдяки підтримці UNDP Ukraine/ПРООН в Україні.

15:46:13 18.06.2021

Постери про найпопулярніші адміністративні послуги

Шановна громадо та її гості! Переглянути та завантажити постери у форматі кольорових інфографік з ілюстраціями про найпопулярніші адміністративні послуги, які без сторонньої допомоги підкажуть Вам, як отримати найпопулярніші адмінпослуги — реєстрацію місця проживання, водійське посвідчення, пакунок малюка, паспортні послуги, субсидію тощо можна за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1LvwRbvePYw0_1yq78VZIENT7kCbrlqdb

16:23:41 17.06.2021

Корисні посилання.

До уваги мешканців Іванівської громади! Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради пропонує вам перелік корисних посилань на сайти, бази даних та реєстри, які можуть знадобитися у різних життєвих обставинах.

09:53:12 09.06.2021

Нарада з земельних питань

28 травня 2021 року відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради спільно з Іванівським бюро правової допомоги провели нараду з земельних питань:

08:14:36 01.06.2021

Запроваджено день адміністратора

Кабінет міністрів погодив запровадження Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг. Його будуть відзначати щороку 6 вересня.

08:17:29 31.05.2021

Шановна громадо! Відділ надання адміністративних послуг Іванівської селищної ради повідомляє, що Уряд конкретизував зміни в умовах призначення житлових субсидій

Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики.

10:07:58 26.05.2021