Дата: від до Скинути

17 вересня 2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства

Депутати попередньо розглянули проєкти рішень XVI сесії селищної ради, заслухали доповідачів з питань порядку денного та прийняли рішення:         - внести відповідні проєкти рішень на засідання сесії селищної ради; -затвердити підписом Експертний висновок щодо проекту рішення селищної ради «Про затвердження положення про оренду комунального майна та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна Іванівської селищної територіальної громади».

20:47 17.09.2021

Попри коронакризу «Велике будівництво» не зупиняється. Завершилась реконструкція закладу дошкільної освіти (ясла-садка) «Лелеченя» в смт Іванівка Херсонської області. Дошкільний заклад відповідає всім вимогам та нормам безпеки, має сучасний гарний дизайн. Завдяки такому сучасному соціальному об’єкту 140 дітей громади отримають якісне дошкільне навчання, для них створено належні умови у групових та спальних кімнатах, музичній та спортивній залах.

17:31 30.08.2021

З історії становлення незалежності України, визначних подій розвитку краю, про відомих земляків – борців за незалежність України у ХХ столітті.

Цифрові копії документів з фондів державного архіву Херсонської області, архівних відділів районних державних адміністрацій та міських рад з тематики державотворення

13:21 11.08.2021

Операція "Урожай" триває

В громаді тривають щотижневі рейди робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування України

15:50 30.07.2021

Операція "Урожай" в громаді

20 липня 2021 року у рамках операції «Урожай» відбувся черговий рейд робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування України. До участі у рейді були задіяні заступник селищного голови - Олександр Бабуцький, начальник Іванівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі - Віта Романенко, головний спеціаліст відділу перерахунків пенсій № 2 управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області - Інна Шип, поліцейський ГРПП Відділення поліції № 2 Генічеського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області – Руслан Касумов, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності - Наталія Романенко. Здійснено виїзд до Новодмитрівського, Благодатненського та Балашівського старостинських округів. Проведено роз’яснювальну роботу з 9 керівниками аграрних підприємств, щодо офіційного оформлення найманої праці, виплати легальної заробітної плати, у розмірі не менше мінімальної заробітної плати. Було обстежено також і 6 підприємств торгівлі, магазинів, переглянуто наявність офіційної реєстрації, ліцензій, касових апаратів та оформлених працівників. Двох осіб попереджено про відповідальність через неналежне оформлення своєї діяльності.

09:39 21.07.2021