Дата: від до Скинути

10 червня 2021 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань фінансів, бюджету та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства

10 червня 2021 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, на якому було розглянуто 9 проєктів рішень XI сесії селищної ради з наступних питань:

14:03 11.06.2021

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

08:19 01.06.2021

26 травня 2021 року відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, на якому затверджені експертні висновки на відповідність проєктів регуляторних актів принципам державної регуляторної політики, встановлених статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо проєктів рішень  селищної ради:

21:44 26.05.2021

18 травня 2021 року відбулася Х сесія Іванівської селищної ради VІІІ скликання

18 травня 2021 року відбулася Х сесія Іванівської селищної ради VІІІ скликання. На сесії затверджено звіт про виконання бюджету селищної територіальної громади та звіт про використання коштів резервного фонду бюджету селищної територіальної громади за січень-березень 2021 року, з цього питання доповідав начальник фінансового відділу Іванівської селищної ради Пілецький С.Г.

15:13 19.05.2021

21 квітня 2021 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Іванівської селищної ради (голова комісії Сергій Каністратенко, члени комісії: Юлія Сєчина, Наталя Галушко, Ігор Богданов, Сергій Назаренко), в ході якої розглянуто наступні питання:

18:30 21.04.2021