Дата: від до Скинути

13 липня 2021 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, на якому депутати попередньо розглянули  проєкти рішень XIIІ сесії селищної ради:

22:12 13.07.2021

09 липня 2021 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування України. Було розглянуто список підприємств та підприємців громади, які нараховують заробітну плату менше мінімальної, сформовано список запрошених на наступне засідання.

15:24 09.07.2021

З 16 липня – новий етап втілення норм мовного закону

З 16 липня 2021 року розпочнеться новий етап втілення норм Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнить її статус як державної. Про це повідомив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

09:36 07.07.2021

29 червня 2021 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

29 червня 2021 року на засіданні постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва депутати попередньо розглянули  проєкти рішень XII сесії селищної ради:

16:18 29.06.2021

16 червня відбулася ХІ сесія Іванівської селищної ради

16 червня відбулася ХІ сесія Іванівської селищної ради,  у роботі якої взяли участь 25 депутатів. На порядок денний сесії було винесено 307 питань.  Відповідно до  рішення «Про внесення змін до рішення IV сесії селищної ради VIII скликання від 23 грудня 2020 року № 33 «Про бюджет Іванівської селищної територіальної громади на 2021 рік» збільшено видатки за рахунок субвенції з державного бюджету - отримано 3 млн. грн, які будуть спрямовані на реконструкцію стадіону «Колос». Проведено перерозподіл бюджетних призначень відповідно до звернень розпорядників бюджетних коштів: збільшено видатки на співфінансування Програми «Розвиток людського капіталу» на суму 21,7 тис. грн; надано фінансову підтримку комунальному підприємству «Дорожник-5» в сумі 480 тис. грн; збільшено видатки на первинну медичну допомогу для придбання аналізаторів крові та сечі в сумі 199 тис.грн; спрямувано видатки на благоустрій – 150 тис.грн; забезпечено оплату робіт по будівництву скверу в с.Агаймани на суму 700 тис. грн.

17:29 17.06.2021

У Іванівській селищній раді утворено спеціальну комісію з вивчення питань щодо наповнення дохідної частини бюджету громади та легалізації праці.

10:37 14.06.2021